Obecnie większość z nas dużą część dnia spędza w samochodzie, dlatego tak istotne jest przebywanie w czystym, pachnącym i zadbanym wnętrzu auta. Wychodząc na przeciw potrzebom Klientów, posiadamy w swojej ofercie usługę pranie tapicerki samochodowej oraz czyszczenie tapicerki skórzanej w aucie. Czyścimy całe wnętrze auta: sufit, siedzenia, boczki drzwi, bagażnik, dywaniki, wykładzinę podłogową, szyby oraz elementy tworzyw sztucznych (tj. deska rozdzielcza, słupki, schowki, progi, szyby).

 

      Pranie tapicerki wykonywane jest w naszym lokalu. Usługa wykonywana jest bez względu na warunki pogodowe przez cały rok. Tapicerkę tekstylną suszymy po to, żeby po odebraniu pojazdu od razu nadawał się do użytkowania. Istnieje także możliwość odebrania auta z wilgotną tapicerką i wysuszenie jej we własnym zakresie (opcja nie zalecana) – usługa będzie wtedy nieco tańsza. Czas wykonania pełnej opcji usługi wynosi ok. 6-8 godzin. Auto do czyszczenia przyjmujemy w godzinach porannych a do odbioru jest po południu. Istnieje możliwość zostawienia auta po południu i odebrania w dniu następnym.

W efekcie Twoja tapicerka samochodowa pozostaje czysta i pozbawiona plam. Aby zachować dobry stan wnętrza auta sugeruje się gruntowne czyszczenie tapicerki samochodowej co najmniej 1 raz w roku.